na úvodní stranu přeskočit menu
 

Aktuality

Vyzvědačka je tu

Vyšla nová kniha Paula Coelha Vyzvědačka.

V týdnu od 21.11. ji nabídne server Slevkupectví se slevou 35 %.

racer, 07.11.2016


Vyšla kniha Nevěra

Novinka Paula Coelha Nevěra je již v prodeji.

V týdnu od 13.10. ji nabídne server Slevkupectví se slevou 35 %.

racer, 03.10.2014

Nevěra vyjde říjnu

Coelho, Paulo - Nevěra
A o čem kniha bude?

Lindě je 31 let a podle mínění všech vede dokonalý život: bydlí ve Švýcarsku, v jedné z nejbezpečnějších zemí světa, má skvělé manželství, milujícího manžela, roztomilé a způsobné děti a zaměstnání novinářky, na které si nemůže stěžovat.
Rutina a předvídatelnost každodenního života v ní však začínají budit pochybnosti. Už nedokáže snášet úsilí, které musí vynakládat, aby vypadala šťastně, zatímco ve skutečnosti k životu pociťuje nesmírnou apatii.
To všechno se změní, když se setká s mužem, s nímž si v době dospívání byla citově blízká. Jacob je teď úspěšný politik a během interview, které s ním Linda pořizuje, v ní posléze vzbudí něco, co už dávno nepocítila: vášeň.
Linda teď udělá všechno pro to, aby si tuto nedosažitelnou lásku vybojovala. Bude muset klesnout až na samé dno lidských citů, aby nakonec došla vykoupení.
Lepší je nežít nežli nemilovat
Můj smutek se stal rutinou, nikdo si ho už nevšímá. Už se nedokážu pořádně vyspat. Připadám si jako sobec. Dál se pokouším dělat dojem na lidi, jako kdybych ještě byla dítě. O samotě bezdůvodně brečím v koupelně. Za řadu měsíců jsem se s chutí pomilovala jen jednou – dobře víš, o kterém dni to mluvím. Už jsem si myslela, že tohle všechno je jakýsi přechodový rituál, když už jsem překročila třicítku, jenže tohle vysvětlení nestačí. Cítím, že svůj život promarňuji, že jednou se ohlédnu zpátky a budu litovat všeho, co jsem udělala. Všeho kromě toho, že jsem se vdala za tebe a měla naše krásné děti.
– Ale cožpak tohle není to nejdůležitější?
Pro spoustu lidí ano. Ale mně to nestačí.

Richard Klíčník, Argo, 14.05.2014

Vyšel Rukopis nalezený v Akkonu

Novinka Paula Coelha Rukopis nalezený v Akkonu je již na pultech knihkupectví.

Příští týden ji nabídne server Slevkupectví se slevou 35 %.

racer, 29.01.2013

přejít na začátek článku
přejít na menu