na úvodní stranu přeskočit menu
 

Aktuality

VITĚZ JE SÁM vyšel v českém překladu

2. listopadu 2009 vyšel nový román Paula Coelha VÍTĚZ JE SÁM - uvítali jsme ho módní přehlídkou.
Módní návrhářky ze studia Sisterconspiracy se nechaly inspirovat postavami románu PAULA COELHA VÍTĚZ JE SÁM - a při příležitosti vydání knihy vytvořily limitovanou neprodejní kolekci devíti triček.
Podívejte se na všechny...

Zuzana Micková, Argo, 04.11.2009

Křest knihy Vítěz je sám

Dne 2.11.2009 od 18:00 proběhne v Paláci knih Luxor (Václavské nám., Praha) křest nové knihy Paula Coelha Vítěz je sám.
Více informací o knize a křtu najdete na stránce www.vitezjesam.cz.

Marcela Turečková, Argo, 26.10.2009

Vítěz je sám

Nový román Paula Coelha vyjde v češtině 2. listopadu 2009.

Pro ty nedočkavější přikládáme i obálku (zvětšit si jí můžete kliknutím) a anotaci připravované knihy.

obálka knihy Vítěz je sám
Jaká je cena úspěchu? aneb „Plně se odevzdej lásce, a dojdeš vykoupení...“

Paulo Coelho: Vítěz je sám

Přeložil Jindřich Vacek, 298 Kč

V knize Vítěz je sám se Paulo Coelho vrací k důležitým myšlenkám z románů Jedenáct minut a Záhir. Předkládá čtenářům román plný napětí, věrný obraz světa, v němž žijeme a kde se natolik upínáme k bohatství a úspěchu za každou cenu, že mnohdy neslyšíme, co nám říká naše vlastní srdce.

Paulo Coelho nás zavádí na Filmový festival v Cannes, kde se schází takzvaná Supertřída – lidé, kteří se proslavili ve vysněném světě módy a filmu. Někteří z nich se dostali až na samotný vrchol a obávají se, že své skvělé postavení ztratí. V sázce jsou peníze, moc a sláva – tedy hodnoty, pro které je většina lidí ochotna udělat cokoliv a za jakoukoliv cenu.

Na tomto moderním „jarmarku marnosti“ se setkávají ruský milionář Igor, král módy Hamid, původem z Blízkého východu, americká herečka Gabriela, dychtící po hlavní roli, ctižádostivý policejní vyšetřovatel Savoy, který doufá, že vyřeší největší případ svého života, a Yasmine, modelka stojící na počátku úspěšné kariéry.

Komu z nich se podaří v některém z mnoha snů, které jim okolní svět nabízí, rozpoznat svůj vlastní sen a uskutečnit ho?

Marcela Turečková, Argo, 11.08.2009

Paulo Coelho na Google Maps

Paulo Coelho je nově také jedním z účastníků projektu Google Maps, nazvaného Favourite places around the world. Prostřednictvím Coelhovy osobní mapy a jeho vlastních komentářů tady můžete poznat spisovatelova nejoblíbenější místa světa.

Zuzana Micková, Argo, 27.07.2009

COELHO vyhlásil na svém blogu workshopy o ALCHYMISTOVI a dalších svých knihách

PŘIPOJTE SE DO DISKUZE O ALCHYMISTOVI!

V průběhu celého července bude na blogu Paula Coelha probíhat otevřená diskuze k románu Alchymista, autorově nejslavnější knize, která v loňském roce slavila dvacáté výročí svého prvního vydání.

Paulo Coelho vyzývá své čtenáře, aby na jeho stránkách o knize diskutovali nejen přímo s ním, ale především mezi sebou navzájem. Coelho bude na dotazy čtenářů odpovídat každý den až od 31. července. Vedle obecné diskuze o knize mají čtenáři možnost posílat své komentáře také přímo k jednotlivým postávám, motivům nebo tématům Alchymisty.

Workshopy na blogu Paula Coelha
Stejným způsobem probíhají na Coelhově blogu také diskuze ke knihám Brida, Poutník – Mágův deník, U řeky Piedra jsem usedla a plakala a Záhir.

Zuzana Micková, Argo, 14.07.2009

přejít na začátek článku
přejít na menu