na úvodní stranu přeskočit menu
 

Aktuality

Alchymista v TOP12

Slavný román Alchymista se umístil v celonárodní anketě Kniha mého srdce mezi 12 nejoblíbenějšími knihami českých čtenářů.

Zuzana Micková, Argo, 14.07.2009

Paulo Coelho v Praze - fotoreportáž

Naše redakce ve spolupráci s nakladatelstvím Argo připravilo malou fotoreportáž z této nečekané návštěvy Paula Coelha.

racer, 27.05.2009

Paulo Coelho v Praze

Paulo Coelho přijíždí nečekaně do Prahy, kde se dnes ubytuje v hotelu Four Seasons. Zítra bude v Praze natáčet televizní reklamu pro Volkswagen. Paulo Coelho si sám Prahu pro natáčení vybral pro svůj silný vztah k tomuto městu.

Zuzana Micková, Argo, 25.05.2009

Křest životopisu Paula Coelha

Zveme všechny příznivce Paula Coelha na setkání u příležitosti křtu knihy Mág a malou oslavu 1. výročí tohoto oficiálního webu pro ČR.
Akce se koná 11. května 2009 od 18:00 v Paláci knih Luxor na pražském Václavském náměstí.
Pozvánku zvětšíte kliknutím.

Pozvánka na akci

racer, 29.04.2009

Vyšel Mág

Morais, Fernando - Mág
Příběh Paula Coelha: Fernando Morais - Mág.

Fernando Morais, jeden z autorů, kteří v Brazílii položili základy biografii jako literárnímu žánru, zaměřil svůj investigativní zápal na brazilskou osobnost, jež se stala velkým mýtem nejnovější brazilské historie. Tou osobností je Paulo Coelho, světoznámý spisovatel, jehož knih se prodal astronomický počet 100 milionů výtisků a který se dokázal stát nejpřekládanějším žijícím autorem na světě. Mág je strhujícím příběhem životní cesty hvězdy, kterou si předcházela knížata, šejkové, královny i prezidenti. Příběhem, jaký by se nezrodil ani ve fantazii těch nejkreativnějších scenáristů.

Zdroj: nakladatelství Argo

racer, 27.04.2009

přejít na začátek článku
přejít na menu